Цигарки – на квадрокоптері

Цигарки – на квадрокоптері

На Волині припинено чергову спробу переміщення до Польщі контрабандних сигарет.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

На цей час системні заходи, які проводяться підрозділами внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України щодо протидії протиправної діяльності на державному кордоні дають позитивні результати.

Так, сьогодні підрозділом внутрішньої безпеки по Луцькому прикордонному загону Північного регіонального управління Держприкордонслужби підтверджено отриману інформацію про можливе незаконне переміщення тютюнових виробів з території України до Польщі за допомогою малого літального апарату на ділянці відповідальності загону. У зв’язку з цим напрямок н.п. Старовойтове (Україна) –  н.п. Бердище (Польща) було посилено додатковим прикордонним нарядом.

Як результат, співробітниками ВВБ спільно з військовослужбовцями відділу «Рівне» Луцького загону було встановлено місце можливого підйому малого літального апарату. В ході подальших пошукових заходів було виявлено 3 чорні пакунки з тютюновими виробами та МЛА типу «Дрон».

Наразі оперативним шляхом встановлюються особи, які можуть бути причетні до організації протиправній діяльності на державному кордоні України.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%