Студентська мрія – реальність сьогодення

Студентська мрія – реальність сьогодення

50 випускників коледжу здобули початковий ступінь вищої освіти зі спеціальності «Право».

Отримання диплома дозволяє їм працювати на посаді юриста у місцевих органах державної влади (обласні та районні державні адміністрації), органах місцевого самоврядування (обласні, міські, районні в містах, районні, сільські, селищні ради та їхні виконавчі комітети), органах юстиції (обласні, районні, міські управління юстиції, реєстраційна служба, виконавча служба, органи РАЦСу), апаратах місцевих і апеляційних судів, в інших державних органах та установах на посадах державних службовців, на підприємствах усіх форм власності.
Випускники коледжу уже працюють в установах різних суспільних галузей, на посадах в органах юстиції. 
Так, головний спеціаліст відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Волинський області Ірина Клехо – випускниця коледжу. 
Ще з малечку Ірина Анатоліівна завжди мріяла бути юристом. Під час навчання  у коледжі студентка проявляла інтерес до обраної професії, була постійним учасником зустрічей, круглих столів та наукових конференцій, де неодноразово займала призові місця.  Проходження практики у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинський області посприяло остаточному обранню місця роботи. Дівчина продемонструвала належний рівень знань та умінь, успішно склала тестовий екзамен на перевірку знань Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства і була прийнята на роботу за конкурсом.  
Ірина Анатоліївна вдало поєднує роботу та навчання на юридичному факультеті  Тернопільського національного економічного університету. 
Дівчина висловлює щиру подяку рідному закладу за можливість втілити студентську мрію у реальність.

Наш кор.

На фото: Ірина Клехо; випускники спеціальності «Право».


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%