Не навчанням єдиним

Не навчанням єдиним

Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права у позанавчальний час відвідують гуртки «Гермес» та «Комерція – це мистецтво».

На базі циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з 2014 р. працює гурток «Гермес». На його заняттях студенти розглядають сучасні проблеми виробництва, якості і продажу товарів народного споживання. 
Керівник гуртка, викладач товарознавства продовольчих товарів прагне залучати студентів до позаудиторної роботи, а також відшукати нові підходи до навчання. Під час засідань студенти беруть участь у дискусіях на актуальні теми. Молодь розглядає сучасні проблеми економіки, знайомиться з роботою торговельних підприємств міста та області. 
А от гурток «Комерція – це мистецтво» по праву можна вважати старожилом. Він функціонує у коледжі ще з 1998 р. і має на меті підвищити рівень підготовки торговельних фахівців. 
До прикладу, з великим успіхом відбулося відкрите засідання гуртків «Гермес» та «Комерція – це мистецтво» на тему «Тенденції, ідеї та тренди в асортиментній політиці сучасного ринку екзотичних овочів та фруктів».
Крім аудиторних засідань, гуртківці беруть активну участь у регіональних та міжнародних конференціях, семінарах. Упродовж року студенти, котрі долучилися до додаткових занять, відвідують торговельні підприємства, виставки, беруть участь у творчих конкурсах та різноманітних заходах.

Богдана ХОМА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%