Романтика студентського життя

Романтика студентського життя


Для кожного студента перший курс – маленький стрес, та я б не назвала його страхом. Це ніби частинка тебе, невелика формальність перед високим підйомом, перша сходинка до омріяної вершини. 

Відверто кажучи, суспільство назве тебе божевільним, коли відчує у тобі хоч нотку гармонії з собою та навколишнім світом. І коли ти кардинально змінюєш своє життя, піднімаєшся до вершин розвитку, звичайно, виникають неймовірні відчуття!
Сухі та незнайомі коридори спочатку відчужують. Усе частіше закрадається думка, чи правильний вибір ти зробив? Особливо це стосується ще донедавна нерішучих школярів… У більшості випадків вони відштовхувалися від думки батьків, кількості державних місць, престижності професії… 
Гадаю, будуть невиправними скептиками ті, хто скаже: 
«Коледж і пари – це не цікаво… Викладачі – це страшні люди з гострими іклами. Україна – пропаща. Я не люблю свого життя тут і тільки мрію звідси поїхати…».
Дійсно, з перших тижнів помічаєш таких осіб, інколи навіть намагаєшся зрозуміти їх і виправдати подібну поведінку…Однак таких – катастрофічна меншість. Фактично всі прийшли в коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з чіткими орієнтирами – здобути престижну та якісну освіту і реалізуватися як самодостатня особистість. 
Зміна навчального закладу для багатьох із нас – ковток свободи. Тут панує атмосфера цілковитої безтурботності та відповідальності одночасно. Ні, тебе не відпустять просто так поза межі закладу, до цього адміністрація ставиться суворо. І хіба це погано? Виховуючи у студентів відповідальність, дирекція вже на перших початках гравірує з нас толерантних та в подальшому успішних людей. 
Переступивши межу адаптації, твоє часом ліниве, а інколи занадто енергійне нутро починає насолоджуватись лекціями. Вловлює смак уже Студентського життя. Часто думки перериває краєвид на сонне місто, перероджене, воно грає контрастами. Вигляд із вікна в наших аудиторія – щось неповторне. Холодна осіння свіжість змішується з солодкими парфумами сусідки по парті… Є щось у цьому неповторне. Бо шалений ритм компактного Луцька постійно пришвидшується, і люди несуть на роботу чи навчання всі свої проблеми та нездійсненні мрії. Свої ж, ще крихітні, ховаються у теплий светр, подалі від байдужості соціуму та дитячої наївності.
Тоді, коли ейфорія сплітається з глибокими думками, нестримне бажання поглинати кожне слово викладача, захлинатись знаннями, творити днями і ночами задля саморозвитку, перекриває кисень. Жага запаху свіжого паперу, стогін списаних сторінок – це теж неодмінні атрибути студентського життя.  
Цей час я назву молодість. Назву романтикою студентського життя.

Наталія ТРОЦЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%