«Учитель учителів» від Бога

«Учитель учителів»  від Бога


28 вересня світова педагогічна спільнота відзначила 100-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ ст.

З цієї нагоди в стінах коледжу проходив семінар на тему «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб pлишити по собі слід вічний».
Захід організувала циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін (голова – Ірина Чернюк). 
Викладачі досліджували життя і творчу спадщину вченого здля поширення та впровадження передового педагогічного досвіду видатного педагога. 
Організаторами була підготовлена презентація, розгорнута виставка книг та журнальних статей. Присутні мали змогу, гортаючи сторінки книги, потрапити в «школу батьківства», «школу мислення і мови», «школу творчості і краси», «школу моральності».
«Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненим, найдорожчим, що є в житті, – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя», – такими словами великого педагога Василя Сухомлинського розпочала педагогічні читання Інна Данилюк. Розповідь супроводжувалася показом слайдів, фотографій. 
Під час педагогічних читань учасники та запрошені мали змогу ознайомитися з багатогранністю таланту українського генія, педагогічною спадщиною, прилучитися до його філософії.
Ірина Чернюк розповіла про Сухомлинського – педагога, зокрема, про принципи і методи виховання людини (розумове, морально-трудове, родинне), які вчитель розробляв протягом усього життя; формування гуманної особистості. Важливе місце у педагогічній системі педагога посідає ідея становлення вчителя-вихователя та педагогічна культура. Особливо зацікавив слухачів унікальний експеримент в Павлиській середній школі. Заглиблення у поради та побажання світоча науки ще раз переконали у тому, що його ідеї актуальні й сьогодні.
Про Василя Сухомлинського – дитячого письменника, майстра художнього слова – розповіла викладач зарубіжної літератури Світлана Веремей.
Присутні мали змогу перегорнути сторінки мудрих книг «учителя учителів», який учив «сіяти добро й талант творити...».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%