Щасливий квиток у професійне майбутнє

Щасливий квиток у професійне майбутнє


У Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся I обласний конкурс учнівської молоді «Ліга юних економістів 2018». 

Чотири команди школярів завітали у коледж із єдиною метою – у інтелектуальному змаганні довести своє прагнення присвятити життя економічному зростанню держави.
Визначальна мета профорієнтаційного заходу «Ліга юних економістів 2018» – підвищити професійні навички та вдосконалити знання школярів з економіки. Конкурентна боротьба слугує стимулом для їхньої подальшої роботи. 
«Наші педагоги допомагали нам у підготовці до цих змагань. Така підтримка стимулює нас вірити в себе, захищати честь нашого навчального закладу, відстоювати свої права та власну думку. Це хороша платформа для обміну думками та порівняння наявних знань, – переконані учасники дійства. – Це нагода виявити знання і вміння, які ми набули під час уроків економіки, показати загальну ерудицію, вдосконалити навички само презентації».
Конкурс відбувся у 5 етапів: «Візитка команди», «Правда – неправда», «Вгадай професію», під час якого учасник мав вгадати професію, що зашифрована у ребус; «Інтелектуальна естафета» – тут учасники команди по черзі розв’язували завдання математично-економічного спрямування; «Сімейний бюджет» – учасники команди колективно склали проект сімейного бюджету та обґрунтували висновки про можливість його виконання.
Участь у конкурсі взяли команди з 14-ої, 16-ої та 22-ої загальноосвітніх шкіл м. Луцька («Демпінг», «Дивіденд» «The best 16», «One way»). За висновками незалежного журі у напруженій боротьбі переможний трофей здобула команда «Дивіденд» Луцького НВК «Гімназія №14».

Наш кор.