Українсько-шведський діалог

Українсько-шведський діалог


Три дні на базі навчально-методичного центру профспілок області у рамках співробітництва профспілки працівників державних установ України з профспілкою працівників державних службовців Швеції проходив семінар-тренінг за проектом «Розвиток державного сектора в Україні».

На цей захід зібралися профактивісти 8 областей: Волинської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької, а також окремі голови обласних галузевих профспілок.
Учасників семінару в режимі он-лайн привітали представники шведської профспілки.  
Перед профактивістами виступили голова ЦК профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, його заступник Наталія Титаренко, бухгалтер головної галузевої профспілки Світлана Овдієнко, директор навчально-методичного центру профспілок Волинської області Галина Даниленко, яка, до речі, презентувала шведським колегам ляльку-мотанку, зауваживши, що цьому сакральному мистецтву нашого народу понад дві тисячі літ, а також лектори, фахові викладачі, тренери профспілок. 
Юрій Миколайович акцентував увагу присутніх на сьогочасних викликах, що їх на порядок денний ставить життя. Його дивує інертність, яка існує в українському суспільстві – ніхто не протестує проти будь-кого і проти будь-чого. Нині профспілка працівників держустанов – наймасовіша в державі, в її рядах майже 220 тис. спілчан, а на Волині її очолює досвідчена Ольга Сабурова.Профспілка працівників держустанов живе і працює, постійно проявляє турботу про рядових членів. Але далеко не все вдається. Низьким лишається рівень оплати праці працівників як окремих виконавчих структур, так і органів самоврядування. З цього приводу направлялися листи та звернення до Президента України, керівника Уряду, в парламент. Але…
– Я також особисто, – сказав Юрій Піжук, – з цього приводу написав листи кожному народному депутатові на електронну адресу, тож поза увагою вони не залишиться. Будемо сподіватися, що матимемо позитивний результат.У ході семінару вміло застосовувалися інтерактивні форми навчання. Отримані знання сприятимуть розвитку особистості, допоможуть розвинути уміння та навички кожного, у тому числі, у напрямку комунікацій та лідерства. Профактивісти ознайомилися з історією профспілкового руху, основами трудового законодавства, правовими засадами соціального діалогу та колективно-договірного регулювання, механізмами соціально-економічного захисту членів первинної профспілкової організації, корпоративної культури та створення сприятливого психологічного клімату в колективі.

Олег ЛОКАЧУК.

На фото автора: очільник профспілки працівників держустанов України Юрій Піжук; під час семінару;  у подарунок шведським колегам  – лялька-мотанка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%