«Ефективність» і… сон

«Ефективність» і… сон


У прес-центрі «12 каналу» відбулася презентація книжки «Ефективність» головного редактора видавничого дому «ОГО» з Рівного, викладача національного університету «Острозька академія», секретаря НСЖУ Віталія Голубєва.

Його присутнім медійникам представила керівник місцевих телевізійників, секретар НСЖУ Ольга Куліш.
Автор, котрий понад 20 років віддав журналістиці та не жалкує про свій вибір, розмірковує про тайм-менеджмент, роботу в соцмережах, електронну, телефонну та особисту комунікацію, обробку інформації та підготовку матеріалів, професійну та особисту ефективність.
Напевно, сьогодні не треба ні кого переконувати, яких титанічних розумових здібностей та фізичних зусиль потрібно затрати автору, аби видати «на-гора» своє дітище-книжку. На рахунку Віталія Голубєва, до слова, батька трьох доньок, їх чотири. «Ефективність» у тому числі.
Не знаю, як сприйняли колеги роздуми автора, але мені вони видаються довільними сентенціями, які можна сприймати або ні, а можна заперечувати чи полемізувати. І це також добре. Скажімо, Віталій Голубєв ратує за те, що кожна людина має добре відіспатися. Чогось нового у такому твердженні нема – це відома істинна медицини. Але люди творчої професії, до яких належать і журналісти, часто змушені ігнорувати таким правилом. Бо публікація про якусь цікаву подію має в обов’язковому порядку з’явитися у завтрашньому номері. Автор цих рядків, наприклад, ввечері пожертвував часом свого відпочинку, щоб написати повідомлення про презентацію…
– Під час ділової розмови з відвідувачем, на телефонні дзвінки не варто відповідати, – радить автор. – Не варто цього робити і після 18-ої години, це час для родини. 
А якщо людина очікує від тебе невідкладної допомоги? Життєвих випадків тьма-тьмуща... Словом, фармацевтичних рецептів на кожен день ніхто дати не може. Підказати їх здатне саме життя.
Це лише мої суб’єктивні судження, а книги Віталія Голубєва дійсно заслуговують на увагу та будуть повчальними для молодих журналістів. Їх увагою, це треба визнати, наш колега володіти уміє.

Олег ЛОКАЧУК.

На фото автора: під час презентації на «12 каналі».  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%