Відзначили День юриста

Відзначили День юриста


У СНУ імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня юриста. 

Відкрив свято вітальним словом начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко, який відзначив, що основна мета професії юриста – встановлення справедливості та підвищення рівня правової культури й правосвідомості, зміцнення правових гарантій населення. Також із привітальним зверненням виступила заступник Міністра Іванна Смачило.
На святі звернулися із побажаннями для юристів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, директор юридичного департаменту Луцької міської ради Наталія Юрченко.
Кращим юристам системи юстиції краю було вручено відзнаки за сумлінну працю, високий професіоналізм, особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою суверенної, демократичної, правової держави.
Органи державної влади та юстиції – приречені на співпрацю, а вклад останніх, зокрема, в розвиток правової держави та підняття авторитету права та закону – дуже дієвий.
День юриста – свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, котрі захищають права та свободи українського суспільства. Встановлене Указом Президента України у 1997 р., це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові демократичної Української держави.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%