Нове обличчя Старого міста

Нове обличчя Старого міста


Начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз поінформував учасників наради, котру 22 жовтня провів виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міськради Григорій Пустовіт за участі керівників виконавчих органів влади м. Луцька, про Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію облаштування території в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку (замок Любарта).

Він наголосив, що рішенням виконавчого комітету від 16 травня 2018 р. №291-1 було оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію облаштування території в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку.
Термін проведення конкурсу тривав до 1 жовтня 2018 р. На нього було подано 5 конкурсних проектів.
Тож на початку тижня всі конкурсні роботи виставлено для обговорення громадськості в Малій залі Галереї мистецтв облорганізації Національної спілки художників України (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 24-а). Для визначення кращого конкурсного проекту в листопаді відбудеться засідання конкурсного журі, до складу якого ввійшли архітектури, члени Національної спілки архітекторів України, історики, науковці.Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що на огляд громадськості представлено лише проектні пропозиції. За його словами, після громадського обговорення конкурсна комісія визначатиме кращу пропозицію. Проте, це не означає, що це – остаточний варіант і саме так буде виглядати територія в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку. Він наголосив, що якщо будуть зауваження від громадськості, то проект буде доопрацьований.
Крім цього, Григорій Пустовіт зазначив, що, побачивши всі проектні пропозиції, він зробив висновок: окремі з них викликають багато запитань та сумнівів. Відтак, обговорення триватиме. 

Світлана КОМА.

На фото автора і Богдана ГОНЧАРУКА: в малій залі Галереї мистецтв виставлені для публічного обговорення усі концептуальні ідеї розбудови Старого міста; древній замок почне омолоджуватися вже навесні; декілька конкурсних пропозицій.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%