Візит у місто-побратим

Візит у місто-побратим

Розвиток міжнародних стосунків – важлива складова розвитку нашого міста, його представлення на міжнародній арені та зміцнення стосунків із закордонними містами-партнерами. 

Цей напрямок діяльності необхідний для розвитку позитивного іміджу м. Луцька. Чергова зустріч в м. Ольштині (Республіка Польща) стала ще одним кроком до зміцнення товариських стосунків із представниками багатьох країн світу. 
Участь у робочому візиті взяли депутати Луцької міськради Сергій Шкода, Юлія Дацюк та Тетяна Янчук.
Як повідомили в управлінні туризму та промоцій Луцької міськради, серед делегатів, що прибули до польського м. Ольштина – представники Китаю, Німеччини, Франції, Лапландіїї (найбільшої провінції Фінляндії). Цікаво, що й делегат із головного міста Лапландії – Рованємі, теж відвідав міжнародну зустріч. Саме м. Рованємі вважається батьківщиною Санта-Клауса.
Привітав присутніх на зустрічі депутат Сергій Шкода, подякувавши за багаторічну співпрацю, обмін досвідом і розвиток партнерських стосунків між містами та вручивши пам’ятний подарунок від Луцька.
Цікаво, що у місті-побратимі Ольштині є навіть парк імені Тараса Шевченка, а також меморіальна дошка на його честь. Такі прояви – не просто символи, але ознаки щирої дружби.
– Для нас великою честю стала участь у поїздці до Ольштина, де мали нагоду презентувати Луцьк гостям із багатьох країн світу, – зауважив Сергій Шкода. – В наш час подібні заходи необхідні місту як для розвитку туристичного потенціалу, так і для взаємовигідної співпраці. Під час зустрічі отримали безцінний обмін досвідом, спілкування із людьми, практичні поради, які варто впроваджувати у нашому місті, відкрили Луцьк для представників інших країн і народів.

Анастасія КОВАЛЮК.

На фото відділу інформаційної роботи: луцькі депутати на форумі в польському Ольштині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%