Допомога госпіталю

Допомога госпіталю


Для відновлення у Луцькому гарнізонному госпіталі роботи обладнання кисневого забезпечення пацієнтів із міського бюджету були виділені кошти в розмірі 200 тис. грн. Система вже запрацювала, тож начальник госпіталю, полковник медслужби Василь Криворучко доповів про результати роботи.

Для функціонування системи кисневого забезпечення заклад було обладнано спеціальним місцем для кисневих балонів, що відповідає вимогам експлуатації. Окрім того, система має новітнє автоматизоване обладнання, що дозволяє регулювати подачу кисню та його насиченість залежно від потреб пацієнта.
А 23 жовтня в шпиталь завітали секретар міськради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи Ніна Бенесько та начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук. 
Під час візиту посадовці ознайомилися не лише з роботою системи кисневого забезпечення, а й із ходом ремонтних робіт у шпиталі та нагальними потребами закладу. Було наголошено, що лучани й надалі всіма силами допомагатимуть гарнізонному госпіталю, де рятують життя та здоров’я як учасникам бойових дій на Донбасі, так і іншим військовослужбовцям та ветеранам.

Світлана КОМА.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: полковник Василь Криворучко демонструє результат освоєнні коштів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%