Реальність намічених планів

Реальність  намічених  планів

У м. Луцьку аж до перших серйозних морозів будуть продовжуватися роботи з благоустрою та покращення стану дорожнього покриття і доступності пішохідної зони, а також – висаджування дерев. 

Зокрема, в ході капітального ремонту пішохідної зони на вул. Винниченка, крім вимощення тротуару бруківкою, висадили перші з 50 нових дерев сорту «Канадська липа».
Завершено роботи і з ремонту тротуарного покриття на перехресті вул. Воїнів- Інтернаціоналістів та Кравчука: вся пішохідна зона тут вимощена бруківкою, а для груп населення з вадами зору місця перед пішохідними переходами облаштовані з використанням тактильної плитки. Також на проїжджій частині встановлено дві нові решітки для водозабору, аби покращити ситуацію під час зливових опадів, які останніми роками почастішали. 
На стадії завершення перебувають роботи з капітального ремонту вул. Героїв Крут. Тут передбачено нове асфальтне покриття та зливову каналізацію, зручну пішохідну зону. 
Відтак, цього року, як і минулого, зроблено дуже багато робіт із покращення дорожньої інфраструктури міста, прибудинкової території та пішохідної зони. Фактично, зараз ці всі роботи знаходяться на завершальній стадії (залишилося завершити впорядкування двох прибудинкових територій). 
На завершальній стадії – ремонт мосту на вул. Ковельській, який робиться відповідно до вимог та технологій. Ще один важливий інфраструктурний об’єкт – Дубнівське перехрестя – також на стадії завершення. Як і включення в роботу світлофора на модернізованій розв’язці між вул. Чорновола, Задворецькою та Карпенка-Карого.
«Усі роботи, які ми планували зробити до настання перших морозів, ми встигаємо зробити. Таких об’єктів, які залишаться недоробленими та перейдуть до наступного року, у нас не буде», – зазначив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, який із першим заступником мера обласного центру Григорієм Недопадом недавно побували на всіх об’єктах і навіть власноруч висадили кілька «Канадських лип».

Наш кор.

Фото Ольги КОНОНЧУК, Романа УСТИМЧУКА 
і Володимира МАКСИМЧУКА.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%