Запрацювала сміттєсортувальна станція

Запрацювала  сміттєсортувальна станція


19 жовтня керівництво міськради ознайомилося з роботою нової сміттєсортувальної лінії, що знаходиться на вулиці Трункіна, 7. 

Під час візиту начальник станції Сергій Андрієвський ознайомив першого заступника міського голови Григорія Недопада, радника міського голови Ігоря Поліщука та директора департаменту житлово-комунального господарства міськради Юрія Крася з принципами її роботи.
Нова сміттєсортувальна лінія організована на базі колишньої станції навантаження сміття. Відтак, привезені відходи скидають у систему сепаратора, що допомагає розірвати сміттєві мішки та відсіяти дрібну фракцію. Звідти крупна фракція поступає на лінію сортувальника, її вручну відсортовує персонал. Працівники сміттєсортувальної станції відбирають 7 видів ПЕТ-речовини, 2 види скла, поліпропілен, метал, алюмінієві банки, папір. Спресовані тюки відсортованого матеріалу після цього ідуть на реалізацію підприємствам із переробки відходів. При повному навантаженні лінія здатна пропустити через себе 50 тис. тонн сміття в рік. 
«Цього року проведено значну роботу для того, щоб запустити у місті сортування сміття та економити кошти за його вивезення. Встановлено 276 нових контейнерів, що допоможуть запустити процес сортування. Запущено сміттєсортувальну станцію разом із обслуговуючою технікою та пресом.
Сьогодні ми вже бачимо її роботу. Сміття сортується, складається на території підприємства, продається. Відповідно, за ці кошти є можливість оновлення технічних засобів та інше. Окрім того, робота станції дозволяє економити, адже відтепер немає потреби везти усе сміття на полігон у с. Брище, витрачається менше часу, економиться ресурс автомобіля, паливо. Таким чином, підприємство має не тільки змогу самозабезпечення, а ще й економії.
Звичайно, дуже багато чого залежить від лучан та того, наскільки активно вони сортуватимуть сміття самотужки», – розповів відділу інформаційної роботи Луцької міськради Ігор Поліщук, та додав, що сортування сміття – це норма у цивілізованому світі, тож нам є до чого прагнути.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Володимира МАКСИМЧУКА: нова сміттєсортувальна станція – в роботі!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%