Зливай баки!

Зливай баки!

Польща несподівано ввела обмеження на право ввозити пальне в баку автомобіля. Тепер із заповненою по вінця ємністю для бензину чи солярки всі громадяни мають право в'їхати на територію РП не частіше ніж один раз на три дні і не більше 10 разів на місяць. Про обмеження кількості газу в балонах наразі не повідомляється.


Як деталізували колеги з порталу «Під прицілом», з кожного зайвого літра ви повинні заплатити польський паливний акциз і штраф в розмірі 20-25 грн за 1 літр, або повернутися в Україну. Журналіст Євгеній Плінський на своїй сторінці у Фейсбук сповістив:

«Якщо коротко, то це хороший приклад того, як поляки думають про захист своїх економічних інтересів, а ми як завжди все про**раєм.... Помітили поляки, що втрачають 1 млрд $ на акцизах від того, що наші «човники» і фури не заправляються на їх прикордонних заправках. Помітили і придумали заборонити в'їжджати авто з України з паливом в баках частіше ніж раз на три дні. Не можна, або плати акциз. Тихо, спокійно. Раз і все.... Влітку для фур, а тепер ось і для легкових авто».

Польські митники вже як два тижні зливають паливо з бусів, переміряють і виписують по 20-25 грн акцизу і штрафів на кожен ввезений літр.

Про обмеження на автогаз у балонах наразі не повідомляється.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: порожня прикордонна АЗС у Польщі тепер наповниться автомобілями.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%