Машина – вже. Повний розрахунок – через 7 років!

Машина – вже. Повний розрахунок – через 7 років!

ПриватБанк пропонує волинянам автомобілі в кредит на вигідних умовах. Відтепер термін кредитування нових автівок збільшено до 7 років.

 

Клієнти ПриватБанку мають змогу придбати автомобілі на вигідних умовах. Нині діють партнерські умови з автосалонами Nissan, Toyota, Renault, Citroёn, Peugeot. Залежно від розміру авансу, відсоткова ставка за кредитом становить від 0,01%. Мінімальний розмір першого внеску – 10 % від суми кредиту.

До того ж, ПриватБанк збільшив термін кредитування усіх нових автомобілів до 7 років.

«Процес отримання кредиту дуже простий. Кредитне рішення приймається за лічені хвилини, і фінансова установа бере на себе оформлення всіх необхідних документів і залагодження формальностей. Уже за кілька годин щасливий власник отримує ключі та техпаспорт і може їхати додому на своєму новенькому авто, – пояснив керівник напрямку «Споживче кредитування» Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Мамчич.

Фахівці ПриватБанку нададуть клієнтам вичерпну консультацію з приводу умов кредитування та усіх формальностей. За роз’ясненнями можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині або ж за телефонами (095) 200 32 89; (067) 715 19 40 (Ігор Хоровець).

Владислава ЖОРНЯК.

Фото прес-служби ПриватБанку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%