Лютий 2014-го повертається Мервою?

Лютий 2014-го повертається Мервою?

Після штовханини з ветеранами війни на Донбасі одіозний начальник Головного управління Держгеокадастру на Волині Олесь Іващенко написав заяву на звільнення. За всіма розрахунками, мусить піти з посади з 9 листопада ц. р. Починається справжня Мерва?


Про це у коментарі Інформаційному агентству «ВолиньPost» розповів очільник Нацкорпусу на Волині Андрій Д'яченко.

Атовець розповів, що 30 жовтня 2018 р. під час прийому Олесем  Іващенком громадян  у м. Горохові до нього прийшли кілька десятків місцевих атовців, а також активісти з м. Луцька. Атовці із Горохова та району мали чимало петензій до очільника Держгеокадастру: йому пригадали аналогічну зустріч у серпні, коли Олесь Іващенко вже обіцяв «розбіратися» з ситуацією навколо земель у районі.

«Хлопці писали заяви на отримання землі для ведення особистого селянського господаства, однак їхні заяви відхилили, часто із безглуздою мотивацією - через пунктуаційні помилки в оформленні чи те, що прилад, яким міряли ділянки, застарів. Водночас на території, наприклад, Мервівської сільради, отримали землю люди з Рівненської, Херсонської чи Черкаської областей... Хлопці спитали його про це, то була напружена розмова», наводить слова Андрія  Д'яченка «ВолиньPost». За його словами, місцеві атовці підозрюють, що йдеться про схеми, коли землі за попередніми домовленостями, оформлювали на не місцевих, а потім швиденько переоформлювали на потрібні структури.

«Він казав, що не знав нічого про це та навіть обіцяв, що розбереться. Але атовці нагадали, що вже чули ці обіцянки два місяці тому, а нічого не змінилося. Тому його попросили написати заяву», – додав очільник Нацкорпусу на Волині.

Зрештою, «різка розмова перейшла у штовханину і на голові Олеся Іващенку навіть розбили кілька яєць. Як видно на фото, постраждав і піджак високопосадовця. Тому він, зрештою, написав заяву, що зобов'язується піти із посади з п'ятниці, 9 листопада.

« До того часу атовці поставили йому ультиматум: вони звернуться до нього знову та нададуть документацію про всі відмови. За словами Андрія Д'яченка, Олесь Іващенко погодився до звільнення особисто розібратися у ситуаціях та вивчити, чи дійсно неправомірно відмовяли атовцям. У випадку виявлення таких фактів, він пообіцяв «зробити все від нього залежне», аби встановити справедливість.

Як бачимо, коли демократичні засоби впливу на одіозних чиновників вичерпуються, в хід ідуть апробовані під час Майдану методи іншого впливу на держслужбовців, коли їх навіть вантажили в контейнери для сміття. Втім, і після Майдану активісти намагалися вплинути на «слуг народу» всіма доступними методами: наприклад, уже екс-губернатора Волині Володимира Гунчика не пустили в службову автівку, тож він був змушений крокувати ледь не 10 км із Київського майдану на вул. Винниченка, де проводив нараду…

Щодо Олеся Іващенка, то критика на адресу його відомства лунала неодноразово. В тому числі і на сесії облради, де гостро та неодноразово вказувалося на протиправну відмову Держгеокадастру надати для КП «Волиньприродресурс» земельні ділянки в Маневицькому р-ні для розробки покладів торфу, бурштину та інших корисних копалин.

Світлана КОМА.

На фото порталу «ВолиньPost»: Олесь Дяченко пише заяву на звільнення в зіпсованому курячими яйцями піджаку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%