У Луцьку з 1 листопада призупиняють опалювальний сезон

У Луцьку з 1 листопада призупиняють опалювальний сезон

Сьогодні на пленарне засідання 48-ї сесії Луцької міської ради було внесено питання «Про тимчасове призупинення подачі теплоносія для опалення».

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна зазначила, що у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря протягом трьох діб більш + 8 °С. За прогнозами синоптиків тепло триматиметься ще мінімум тиждень. За її словами, зважаючи на це й пропонується тимчасово призупинити подачу теплоносія у квартири лучан.

Валентина Малютіна пропонує зробити це з 1 листопада 2018 року.

Директор ДКП «Луцьктепло» зауважила, що у разі пониження середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб + 8 °С та нижче, то буде відновлено подачу теплоносія для опалення.

Також Валентина Малютіна наголосила, що нині лучани боргують підприємству за опалення та гарячу воду 42 мільйони гривень. За її словами, підприємство працює з боржниками, однак, закликає депутатів також долучитися до цього процесу. Вона наголосила, що при зверненні лучан щодо ремонтів прибудинкових територій, дитячих майданчиків враховувати рівень заборгованості тих чи інших будинків за опалення.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%