Скасувати здорожчання газу!

Скасувати здорожчання газу!


«Батьківщина» Волині виступає за доступні тарифи на газ та комуналку.

Депутат Луцької міської ради, перший заступник голови Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Андрій Козюра озвучив позицію політсили щодо підвищення вартості природного газу.
– Це неминуче потягне за собою зростання тарифів на комунальні послуги, політик назвав це викликом усім українцям. Бо 72% громадян живуть за межею бідності, а наша держава все нижче опускається за життєвим рівнем. Більшість родин, які і так ледве зводять кінці з кінцями, не витримають ще одного цінового удару,  – повідомив Андрій Козюра.
За його словами, промахи недолугої економічної політики уряду не можна перекладати на плечі  громадян.  Партія «Батьківщина» першою виступила на захист конституційних прав українців на доступні житлово-комунальні послуги. Зокрема, фракція «Батьківщина» Луцької міської ради вже зареєструвала звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою зупинити рішення уряду про підвищення ціни на природний газ. 
Андрій Козюра повідомив, що таку ініціативу проявляють депутати, обрані від партії ВО «Батьківщина», міських та районних рад. Зокрема, цими днями вже рішення зі зверненням до Петра Порошенка скерували депутати Рожищенської районної ради.
Всеукраїнський рух за скасування нової ціни на газ для населення розпочато і на Волині. Як повідомив Андрій Козюра, в м. Луцьку та інших містах і селах області  активісти «Батьківщини» від Волині збирають підписи, якими люди засвідчують вимогу відмінити урядове рішення, бо вартість природного газу та відповідно комунальних тарифів не співмірна з їхніми доходами.

Роман ДЯЧУК.
На фото: Андрій Козюра.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%