Ранок починається не з кави…

Ранок починається не з кави…


Потрапити вранці  до навчального  закладу для кожного студента є справжнім випробуванням, адже не так вже й легко зайти до автобуса,  якщо там і так двері ледь відкриваються.  Не кажучи вже про тролейбуси,  проїзд на яких для студентів є значно вигіднішим.  

В цей час всі транспортні засоби переповнені. Буває й таке, що  доводиться навіть проїжджати свою зупинку, бо не встигаєш  протиснутися до виходу. Деякі студенти вважають за краще пройтися до університету пішки, адже це хороший спосіб   зекономити гроші  і зберегти нерви. А ті студенти, для яких комфорт передусім, обирають проїзд на таксі.
Галина Поліщук, кондуктор  тролейбуса №15, поділилася з нами своєю думкою щодо ранкового  проїзду студентів: 
«Можу сказати, що кожен ранок для мене у робочий час є надзвичайно складним, тому що людей дуже багато, усі заклопотані і кудись поспішають, важко збирати гроші  за проїзд, перевіряти посвідчення та наявність студентських квитків. Доводиться  буквально пропихатися серед людей із одного кінця тролейбуса в інший, а це доволі дискомфортно».
А Віктор Петрук, водій автобуса №19,  також не дуже задоволений ранковим перевезенням людей: 
«Зранку в автобусі хаос, всі поспішають швидше зайти, але не всі передають гроші за проїзд. Штовханина, суперечки… Це все дуже виснажує, до того ж, потрібно швидко давати решту і бути пильним на дорозі».
Водії таксі вважають інакше. Підвозити  студентів для них не є проблемою. Навпаки – вони  не проти компанії молодих людей. Водій таксі Олександр Пахолюк зазначає: 
«Вранці мені досить часто доводиться підвозити студентів на пари, особливо, коли вони спізнюються і єдиним варіантом для них залишається таксі.»
Попри те, що ранковий проїзд до університету у студентів  викликає певні труднощі, найголовніше –бути витривалим, зберігати спокій і не нервувати. 
Це стосується не тільки студентів, але й інших жителів  м. Луцька.

Ніна ЯГОДИНЕЦЬ.
На фото Романа УСТИМЧУКА: в луцьких пасажирських транспортних засобах тільки не в «години пік» вільно та комфортно…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%