Давня Волинь та Біла Хорватія

Давня Волинь та Біла Хорватія


В бібліотеці відбулась зустріч з автором книги Олексієм Панасюком

В Луцькій бібліотеці-філії №10 відбулась презентація книги краєзнавця Олексія Панасюка «Давня Волинь та Велика (Біла) Хорватія», яка вийшла друком  у видавництві ПрАТ «Волинська обласна друкарня».
Автор проживає в Києві, родом із Острожця Рівненської області, колишній нейрофізіолог-дослідник, упродовж майже сорока років захоплюється  дослідженнями в галузі краєзнавства.
Про автора говорив книговидавець Дмитро Головенко, який звернув увагу слухачів на тривале захоплення краєзнавством Олексія Панасюка, який досліджує цікаві факти з історії України та Волині.
Автор акцентує увагу читача на історичних зусиллях давніх волинян та білих хорватів мати свою державність. 
З часів існування Галицько-Волинського князівства була започаткована королівська династія Даниловичів: Данило Романович, Лев Данилович, Юрій Львович І, Юрій ІІ. Це державне об’єднання проіснувало півтора століття. Пізніше наступив період занепаду державних позицій цього утворення – Галицько-Волинська Русь потрапила під вплив Польщі та Литви. Однак Волинь, як і Галичина та інші українські землі, постійно намагалися відновити свою державність, як і сьогодні наші ЗСУ та народ захищають  свою державу.
Давні волиняни та білі хорвати мають спільний етногенез та особливості в способі життя, мові, вірі та народних звичаях. 
Книга вміщує життєпис автора та декілька газетних публікацій на суспільні-політичні теми і розрахована на масового читача, краєзнавців та усіх, кому не байдужа минувшина України.
На презентації книги були присутні читачі бібліотеки, які цікавляться історичною літературою, а також учні 11-х класів природничого ліцею №7. 
Автор подарував свою книгу бібліотеці та учням школи. 

Надія ЧМІЛЬ, завідувач бібліотеки.

На фото автора: з автором книги. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%