Низький уклін Вам, любі вчителі!

Низький уклін Вам, любі вчителі!


Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році. Це професійне свято всіх учителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Святкування Дня працівників освіти у коледжі розпочалося ще вранці вітанням членами Студентської ради, а продовжилось після занять святковим концертом «Низький уклін Вам, любі вчителі».
«Наша коледжанська сім’я знову разом, від вас, ветерани, до тих юних студентів, які сьогодні сидять у цій залі. Я щиро вдячний, що ви знаходите хвилинку і приходите до нас. Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з цим святом. Я усім вам бажаю міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, впевненості в своїх силах. Для викладачів – хороших, натхненних і мудрих студентів, а в цілому – хай усіх нас об’єднує таке гарне слово «щастя», – зазначив директор коледжу Станіслав Щерблюк. 
Також розділити урочисту мить завітали почесні гості: перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, проректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з науково-педагогічної і навчальної роботи Світлана Гаврилюк та заступник голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Матвіїшин.
Теплими словами, феєричними виступами та дотепними жартами вітала своїх педагогів студентська спільнота. Не обійшлося й без офіційних відзнак.
Так, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» Міністерством освіти і науки України було нагороджено Ніну Ковальчук. До слова, це перша нагорода такого високого ґатунку за всі роки існування коледжу.
Крім того, за плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи в справі навчання, виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти працівників коледжу нагородили грамотами та подяками.
І доки студенти хвилювалися за свої виступи, ветерани похапцем витирали сльози. Бо у цих стінах пройшла їхня молодість і тут вони залишили свої серця, розділивши їх між своїми вихованцями.
Ніна Климчук пропрацювала у коледжі (кол. технікум радянської торгівлі) більше 30-ти років і уже 20 років повертається до рідних стін на свято вчителя:
«Я з великим задоволенням щоразу приходжу сюди. Наче переношуся у часі, аж серце щемить. Одержую справжню насолоду від спілкування і з студентами, і з педагогічним колективом, котрий працює тут і продовжує роботу, розпочату нами». 

Ольга КОНОНЧУК.

На фото автора: Олександр Матвіїшин, Світлана Гаврилюк, Станіслав Щерблюк та Олександр Пирожик на урочистому святі; пісенне вітання; Ніна Климчук у стінах рідного коледжу; гумористичний подарунок від студентів.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%