Людина – як об’єкт пізнання

Людина – як об’єкт пізнання


Викладачі Коледжу технологій, бізнесу та права переконані, що ефективність навчального процесу залежить від природних можливостей, індивідуальних здібностей та інтересів студентів. Тому однією з складових освіти є позааудиторна робота. 

Саме тому під час навчання організовуються тижні спеціалізованих напрямків. Так, тиждень циклової комісії суспільних і гуманітарних дисциплін мав за мету показати свої здобутки, виявити особистий потенціал студентів і викладачів як у професійній, організаторській, так і у творчій майстерності.
Так, психолог коледжу Наталія Веремійчик провела для студентів 3 курсу тренінг «Впевненість – шлях до гармонії». Мета – сформувати у дітей позитивну «Я-концепцію», віру у свої можливості, усвідомлення своєї неповторності та неповторності інших, здатність ставити мету і досягати її.
Під час тренінгу в неформальній та невимушеній обстановці студенти навчалися посилювати позитивний образ власної особистості, розуміти краще людей та самого себе, знаходити в собі ресурси для життя, діяти.
У кінці тренінгу учасники висловили свою думку про заняття, прокоментували, що нового вони в собі відкрили, що змусило їх замислитися або змінити погляд на ситуацію.
Також у рамках тижня історії та суспільних дисциплін у групі Р-11 було проведено інтелектуально-розважальну гру «Мистецький марафон» (викладач мистецтва Лідія Бардюк). Студенти змагалися в ерудиції, знанні теми «Мистецтво європейського Середньовіччя» та вмінні швидко приймати колективні рішення. Переможцем брейн-рингу стала команда «Ваганти». 
Викладач Вікторія Дяченко ознайомила студентів другого курсу з правилами професійної етики та етикету у ресторанному бізнесі. Під час лекції особливу увагу приділили розгляду сучасних напрямків професійної етики, основних моральних принципів та правил спілкування майбутніх фахівців. Заняття доповнили переглядом відеороликів з теми «Правила поведінки в ресторані» та складанням схеми «Професійні та особистісні якості хорошого працівника». 
Крім того, викладач факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки, дослідниця родоводів Тетяна Яцечко-Блаженко провела відкриту лекцію для студентів групи П-11 на тему «Значення родоводу в житті людини». Учасники заняття дізнались, що таке наука «Генеологія», як можна самостійно досліджувати свій родовід, складати дерево роду, опитувати предків, наскільки важливо знати своє коріння, шанувати пам’ять про предків та свій рід.
Окремою темою було розглянуто поняття «ДНК-генеології». Лектор поділилась власним досвідом в дослідженні ДНК родини і розповіла про перспективи науки ДНК-генеології в Україні. 
Для першокурсників Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки викладачі історії Олександр Ткачик та Світлана Яцечко підготували першу лекцію під назвою: «Вчимося жити у мирі і злагоді».
На заняття було винесено питання споконвічної взаємодії України та Європи. Особливу увагу приділили сучасним відносинам та партнерству України з ЄС та НАТО.
Наскрізною лінією лекції стала ідея «Українці – європейська демократична нація, яка прагне миру понад усе». 
Усі заходи тижня циклової комісії зорієнтовані на розвиток пізнавальної активності і професійних якостей студентів, їхніх творчої ініціативи, загальнокультурного рівня, надання результатам навчання практичної значущості. Для цього викладачі обирають різні форми та види роботи: інформаційні повідомлення на перервах , цікаві досліди з фізики, анкетування, олімпіади, конкурси, конференції тощо.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%