Чим корисні горіхи?

Чим корисні горіхи?

Арахіс
Найбільш популярний горіх серед спортсменів. Його цінність у високому вмісті білка і невисокій вартості. Крім 26% протеїну, арахіс містить 45% рослинних олій, фолієву кислоту, вітаміни С, А, D, Е, К, В1, В2, РР, а також натрій, кальцій, калій, магній, фосфор, залізо і цинк. Позитивно впливає на нервову систему, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, росту і оновленню клітин, покращує пам’ять і увагу.

Мигдаль
18% білка, незначна кількість вуглеводів, багатющий набір вітамінів групи В і Е – і це тільки початок оди мигдалю. Цей горіх містить багато кальцію, отож якщо ви не дружите з молочними продуктами, мигдаль поповнить запаси цього мікроелемента. Фосфору в мигдалі більше, ніж в інших горіхах, багато магнію, калію, цинку і заліза. Мигдаль підтримує в здоровому стані зуби, волосся, шкіру, покращує зір і мозкову активність, очищує внутрішні органи. Але врахуйте, що перетравлюється він досить важко, тому не захоплюйтеся мигдалем, якщо у вас слабкий шлунок і кишечник.

Волоський горіх
Містить багато білка і чимало корисних жирних кислот. Вміст вітамінів і мінералів теж вражає: А, В1, В2, Е, РР, С, залізо, кобальт, цинк, калій, магній, кальцій, йод і фосфор, завдяки якому волоські горіхи справжня «їжа для розуму». Зміцнює серце, печінку, підвищує імунітет. А також усуває нервову напругу. Тож два-три горіхи щодня допоможуть боротися зі стресом. Фахівці рекомендують вживати не більше восьми горіхів на добу.

Лісовий горіх (ліщина, фундук)
У ядрі лісового горіха міститься багато білка, вітаміни групи В, вітамін А, калій, кальцій, залізо, магній, мідь, фосфор. За своїми поживними властивостями фундук подібний до волоського горіха. Речовини, що містяться в ньому, сприяють виведенню шлаків. Фундук очищає організм і зміцнює імунну систему.

Фісташки
Мають тонізуючу дію, сприяють відновленню після важких фізичних навантажень. Містять залізо, вітаміни, А, В1, Е і велику кількість вітаміну В6 – стільки ж, скільки в яловичій печінці. Корисні фісташки під час недокрів’я, допомагають боротися із зайвою вагою і підвищують потенцію.

Фото з сайта poradnyk.com.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%