Держава і село

Держава і село


Президент України Петро Порошенко приділяє велику увагу розвитку агропромислового сектора держави, налагодженню дієвої системи сприяння розвитку галузі та створення умов для продажу конкурентоздатної продукції як на внутрішніх ринках, так і на світових.

«Наша європейська стратегія – це двосторонній рух. Не лише членство України в Євросоюзі, а й глибинна внутрішня європеїзація України. Стати європейською країною означає повністю сприйняти європейський дух політичних свобод, чесної конкуренції і рівності можливостей. Це те, що називається порядком відкритого доступу. Країни Європи йшли до нього століттями. Нам цим шляхом треба промчати максимум за десять років», – зазначив глава держави в щорічному посланні до Верховної Ради України 20 вересня ц. р.
Петро Порошенко нагадав:
«Конституційні можливості Президента, передбачені парламентсько-президентською моделлю, не дуже корелюють з тим ступенем відповідальності, яку суспільство традиційно покладає на всенародно обраного главу держави». 
У той же час він зазначив, що в міру своїх повноважень постійно приділяє увагу розвитку села:
«Держстат уточнив показники, що у другому кварталі ВВП збільшився на 3,8%. Так, це не та цифра, яка нас повністю влаштовує, але це твердий показник економічного зростання країни… Я був присутній на підписанні двох великих інвестиційних угод на загальну суму майже в 1 млрд доларів США. Одна з них стосується альтернативної енергетики, інша – найбільша інвестиція в АПК за часи незалежності».
Водночас Петро Порошенко переконаний, що не тільки зовнішні інвестиції, але й сприяння розвитку сільськогосподарського сектора українського походження вже дають позитивні результати. Про це він особливо наголосив під час VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «Agroport West Lviv 2018».
«Ми маємо повернутися обличчям до сільгоспвиробника, бо фермер – це людина, яка годує Україну», – наголосив Петро Порошенко під час виступу на форумі, маючи на увазі й підтримку крупнотоварних сільгосппідприємств.
Їхня успішна робота вимірюється не лише високим попитом на внутрішніх ринках, але й за кордоном:
«Великі аграрні переробники України давно вже там (на європейському ринку – ред.) присутні: вони вміють, вони знають. Моя мета, як Президента, підтримати фермера, підтримати кожного сільгоспвиробника, навіть дрібного. Щоб створити умови, коли його навчать, допоможуть, застрахують, захистять. Щоб він відчував, що держава піклується про нього», – сказав Петро Порошенко.
Президент України також підкреслив: 
«Фермер повинен відчувати, що мільярдні кошти, які передбачені в Державному бюджеті України на підтримку тваринництва, сільськогосподарського машинобудування, надзвичайно важливі».
За словами Петра Порошенка, не йдеться про те, щоб просто роздати кошти, необхідно створити структури, які будуть постійно допомагати сільгоспвиробникам. 
Тож успішна реалізація широкомасштабних проектів у «Перлині Турії» засвідчує, що такі дбайливі господарі, як Володимир Яренчук, вміють використовувати надані державою можливості і собі на славу, і людям на втіху, і Волині на радість.

Наш кор.

На фото прес-служби Президента України: Петро Порошенко під час ознайомлення з досягненнями передовиків агровиробництва.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%