Шлях розвитку

Шлях розвитку


На урочистостях із нагоди відкриття нового комплексу в «Перлині Турії» голова облдержадміністрації Олександр Савченко не лише назвав це господарством флагманським, але й акцентував ува про державну політику до розвитку галузі сільського господарства.

«Нині часто чуємо, що, мовляв, усе пропало… І дійсно: пропадають нездорові явища. А ми чітко знаємо, куди йти далі. І Волинь своєю працею заслужила право гордитися реальними здобутками. Тому на сьогодні Волинь не може сказати, що вона не має права гордитися агровиробниками, лісівниками чи промисловцями. Ми маємо великі підприємства, ми маємо сотні мільйонів євро інвестицій. Наші агропідприємства збирають надвисокі врожаї. Про такі врожаї колись ми могли тільки мріяти. Інколи, люди мого віку, жалкують за життям у колишньому Союзі. Та тоді, якщо й збирали зернових по 35 центнерів з гектара, то це практично було героїчним вчинком! А якщо корова доїлася на 12 літрів, то доярку «на руках носили». Сьогодні ми маємо по 70-80 центнерів із гектара, ми маємо молока по 8,5 тонни він корови в рік! Тому, якщо вже й жалкувати, то хіба що за молодістю і що однокласники дещо зовні змінилися!», – наголосив голова облдержадміністрації.
Олександр Савченко також звернув увагу присутніх, що завдяки чіткій державній політиці вітчизняні аграрії отримали змогу розвиватися за передовими стандартами і технологіями, що отримують із держбюджету багатомільйонні кошти:
«Нарешті до нас прийшла західна система, коли держава допомагає сільгоспвиробникам. Сьогодні я, наприклад, сварю директора департаменту агропромислового комплексу за те, що він вчасно не роздає селянам кошти. А чому? Ви уявіть собі, реальна ситуація така: держава дає кошти, десятки мільйонів, а він не встигає їх розподілити між селянами. Нам треба йти до людей з поясненнями, як оформити документи на кожну корову (чи на молодняк) і отримати кошти. Так, як це показав приклад господарства Володимира Яренчука, котре отримало і буде отримувати багатомільйонну допомогу від держави».
Керівник виконавчої гілки влади нашого краю резюмував очевидними фактами.
«Усі гуртом ми можемо робити чудо і досягати високих результатів. Ми повинні працювати, повинні розвивати Україну. Я думаю, тепер у цьому селі ніхто не захоче їхати у Польщу, бо і тут можна гідно працювати. Тож я вітаю вас з чудовим почином і дякую за роботу на благо України», – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Ольга КОНОНЧУК.
На фото автора: Олександр Савченко під час перебування в «Перлині Турії» у виступі наголосив на здобутках та пріоритетах галузі села.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%