Яценюк без портфеля – в готелі «Україна»

Яценюк без портфеля – в готелі «Україна»

У дорогому готелі відставний глава уряду та очільник малорейтингового «Народного фронту» Арсеній Яценюк провів нараду з партійцями та окремими головами ОТГ. Потім – відвідини передової Боратинської ОТГ на чолі з позапартійним Сергієм Яручиком, прямий ефір на ТРК «Аверс», вечеря з обмеженим числом однодумців, і Арсеній Петрович, який «зупинив дефолт», залишить межі Волині.


Якось скромно, блідо, непомітно та буденно розпочався одноденний візит екс-глави КМУ та чинного керівника партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка в м. Луцьк. Не те що, коли Арсеній Петрович («зупинив дефолт», «розвинув кіно», «захистив пісню» і т. д.) був при владі, коли під час представлення «нової поліції» на Замковій площі чи відвідин ЦНАПу довкола нього крутилося стільки журналістів, що яблуку не було де впасти, а особисту безпеку високопосадовця забезпечували сотні правоохоронців та «людей у цивільному»...

Відтак, «нові часи, нові співці-музики»: про таємничий вояж Арсенія Яценюка в м. Луцьк лише ввечері 8 грудня ц. р. довідалися з власних джерел колеги з порталу «Під прицілом»:

«Арсеній Яценюк проведе зустріч з головами ОТГ Волинської області та відвідає одну з ОТГ поблизу міста. Також відбудеться зустріч з пресою. У післяобідню пору Арсеній Яценюк проведе зустріч з членами політичної партії «Народний фронт». А близько 18 години у політика відбудеться інтерв'ю на телеканалі «Аверс».

А сайт «Конкурент»  деталізував:

«Політик, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк з візитом перебуває у Луцьку.

Арсеній Яценюк проводить зустріч з головами ОТГ. Зустріч відбулась 9 грудня  у конференц-залі готелю «Україна». Про тему розмови поки що не відомо, бо вона закрита.  На зустрічі присутній і волинський нардеп Ігор Гузь (фракція «Народного фронту», представляє Володимир-Волинський округ №19). Після зустрічі Арсеній Яценюк відвідає Боратинську ОТГ».

Вочевидь, ще не заплановано ніяких зустрічей Арсенія Яценюка і на вищому рівні. Бо про перемовини з головою облдержадміністрації Олександром Савченком, першим заступником голови облради, свободівцем Олександром Пирожиком (за відсутності лідера УКРОПу та голови облради Ігоря Палиця зазвичай репрезентує орган представницької влади області) чи в. . Луцького міського голови Григорієм Пустовітом («Батьківщина») нічого не повідомляється.

Хіба що зустрінеться колишній Прем'єр-міністр із начальником ГУ Нацполіції Волинської області, генералом поліції 3 рангу Петром Шпигою без зайвих очей побачиться. Бо той отримав генеральську посаду саме за квотою Арсенія Петровича, з допомогою т. зв. активістів відтіснивши з неї Віктора Швидкого, який згодом став прокурором Волинської області.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Конкурент»: Арсеній Яценюк та супроводжуючі особи в готелі «Україна».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%