Нагороди знайшли героїв, які не бояться «тягнути плуга»

Нагороди знайшли героїв, які не бояться «тягнути плуга»

Заради самоврядування голова облдержадміністрації Олександр Савченко поїхав у Ковель, тому не встиг виступити на телеефірі в Луцьку. Але на президентський указ це не вплинуло.


Подякували за працю на благо розвитку краю та держави місцевим самоврядникам у п'ятницю, 7 грудня 2018 р. З ковельської сцени пролунало, що це свято по праву можна назвати загальнонаціональним, бо воно стосується кожного, адже від голосу кожного громадянина залежить майбутнє краю.

Як зазначає відділ інформаційної політики облдержадміністрації, «привітали самоврядників високоповажні гості: голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова районної державної адміністрації, депутат облради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Козак.

У залі зібралися депутати обласної, районної селищних та сільських рад, ветерани місцевого самоврядування, представники громадських організацій, структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.
Окрім того, родзинкою святкування стало те, що перше засідання Ради Регіонального розвитку Ковельського району та представлення бюджету району на 2019 рік співпало з відзначенням Дня місцевого самоврядування.

«Звичайно свято тільки тоді свято, коли воно має наповнення. Ми рухаємося в тому періоді розвитку, коли розуміємо для чого створюються ОТГ, для чого функціонують сільські, міські, районні та обласні ради. Я задоволений, що Рада регіонального розвитку співпадає з цим святом. Це означає, що якщо раніше влада розробляла плани на майбутнє в кабінетах, сьогодні Президент України Петро Порошенко запропонував новий принцип — обговорювати Перспективний план розвитку територій з громадами та депутатами усіх рівнів, бізнесменами, активістами. Це зручно, цікаво, це формує відповідальність. Потім на рівні області ми сформуємо План розвитку територій регіону і будемо працювати. Цей принцип каже про те, що це вже дійсно самоврядування. Хочу побажати, щоб ви віднеслися до моїх слів критично і знайшли в них глибокий зміст. Вітаю вас усіх зі святом. Ви робите нелегку та інколи невдячну справу. Але ми українці, затяті, й мусимо «тягнути того плуга». Хочу, аби ви не зневірилися у своїх роботі, аби не шкодували про свій вибір. Здоров'я, оптимізму та підтримки від рідних!», – наводить слова Олександра Савченка відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

.

На місцеве самоврядування покладена велика відповідальність за благополуччя громад, комфортні умови життя громадян. Сьогодні воно працює у нелегкий час – але самоврядники успішно реалізовують всі реформи, зокрема й децентралізацію. Утворення сильних та спроможних громад - шлях до розвитку. На Ковельщині вже є 6 громад, проте процес децентралізації триває, – розповів голова районної державної адміністрації Віктор Козак. – Прикметно, що сьогодні тут зібралися всі сільські голови, селищні, міські та обласні депутати. Я добре знаю місцеве самоврядування, моя мама 35 років працювала секретарем сільської ради. Пам'ятаю, до неї в третій ночі прийшли молодята, які хотіли побратися. Вона прокинулася, зареєструвала заяву, а вони на ранок вже передумали. Отак і ви — щодня працюєте на благо краю, знаходите вихід з будь-якої ситуації».

Також на святі відзначили кращий представників місцевого самоврядування Ковельщини. Лунали привітання і від місцевих керівників – сільських, селищних голів, і від представника благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині», і від обласних профспілок.

Згодом стало відомо, що мінімум один із учасників дійства – Віктор Козак  – нагороджений на державному рівні разом із двома іншими волинянами з нагоди Дня місцевого самоврядування. «За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм його відзначено орденом «За заслуги» ІІІ ст., як і Боровненського сільського голову Михайла Оліферчука з Камінь-Каширського р-ну.
А Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк із Луцького р-ну отримав орден Данила Галицького.

Оскільки свято в м. Ковелі затягнулося, а дорожні умови через негоду виявилися складними, голова облдержадміністрації не зміг приїхати 6 грудня на 17 год. 30 хв. на прямий ефір у м. Луцьк. Про це повідомив представникові «Волинської газети» ведучий програми «Протилежний погляд» ТК «UA:Волинь» Тарас Шнітер.

Роман УСТИМЧУК.

На фото відділу іфнормаційної політики облдержадміністрації: Олександр Савченко в м. Ковелі.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%