Спортивне свято «Повір у себе»

Спортивне свято «Повір у себе»

7 грудня КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» в рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» організував і провів спортивне свято «Повір у себе» для дітей з особливими потребами.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Захід відбувся на базі КЗ «ЗДО № 28 Компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку» (вул. Даньшина, 4).

Команди «Капітошки», «Смайлики», «Промінчики» та «Живчики» брали участь в естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». Дітлахи, долаючи перешкоди, позмагались у спритності, винахідливості та весело й активно провели час. Усі вони довели що готові до фізичних випробувань.

Окрім спортивних естафет, організатори підготували веселу руханку, яку із задоволенням вправно виконували всі вихованці дошкільного закладу.

Також учасники і гості свята мали змогу подивитись показові виступи юних талантів. Виступ дитячого оркестру та пісенька «Про дружбу» у виконанні малечі подарували всім присутнім приємні емоційні враження.

Команди-учасниці змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

Наступне спортивне свято в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» комунальний заклад «Спорт для всіх» планує провести 12 грудня цього року з вихованцями дошкільного навчального закладу № 21 Луцької міської ради (вул. Марка Вовчка, 6).

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%