Для Кремля – «полундра»!

Для Кремля – «полундра»!

На Волині 11 грудня ц. р. піднімуть прапори Військово-морських сил ЗСУ на підтримку військовополонених українських моряків. Тож рано радіти Кремлеві, який в українських Чорному та Азовському морях атакував три маломірних українських судна та силою зброї захопив 24 українських військовослужбовців!


«Акція на підтримку військовополонених моряків, що перебувають під судом Російської Федерації відбудеться на Волині 11 грудня 2018 р.  о 12 годині під стінами облдержадміністрації», – зазначає відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Підняття прапора Військово-морських сил України за участі голови облдержадміністрації Олександра Савченка, учасників Антитерористичної операції, працівників облдержадміністрації та облради, громадськості відбудеться, аби підтримати моряків, над якими триває «суд» у Російській Федерації.

«Слід додати, що аналогічні заходи відбудуться завтра у кожному районному центрі області. Тому Волинська облдержадміністрація запрошує усіх небайдужих долучитись до акції», – зазначається.

Тож свідомі українці в повен зріст стають на захист своїх полонених ворогом моряків, а кремлівським наймитам уже час волати відоме морське «Полундра»!

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Ukr.Media»: під час відзначення в м. Одесі Дня ВМС України.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%