Канцлер вимагає звільнення моряків

Канцлер вимагає звільнення моряків

Сьогодні, 11 грудня о 12.00 на Київському майдані відбудеться зініційована головою облдержадміністрації Олександром Савченком публічна акція з вимогою до глави РФ Владіміра Путіна звільнити українських військовослужбовців, захоплених російськими головорізами в нейтральних водах Азовського моря біля м. Керч.

 

Наразі всіх бранців Кремля (22 моряки і 2 офіцери СБУ) етаповано в м, Москву, де й відбудеться судилище. Світ різко засудив агресивні дії Кремля, які спричинили введення воєнного стану на території 10 областе            й України.

Зокрема, як повідомила радіостанція «Німецька хвиля», канцлер ФРН Анґела Меркель і Президент Росії Владімір Путін обговорили телефоном  «керченську кризу». Глава виконавчої влади Німеччини закликала Владіміра Путіна звільнити 24 українських військовослужбовців і «підкреслила необхідність заходів, спрямованих на забезпечення безперешкодного судноплавства через Керченську протоку».

«Як повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт, сторони також обговорили проблему «транзиту російського газу через територію України після 2019 року». Деталей переговорів він не навів», – зазначає «Німецька хвиля».

У той жде час «Українська правда» наводить аргументи прес-служби Кремля:
«В ході бесіди висловлена ​​обопільна зацікавленість у недопущенні ескалації напруженості в Азово-Чорноморській акваторії і у врегулюванні проблем, що стали наслідком провокаційних дій української влади».

Слід зазначити, що одразу після інциденту під час проходження 3 українських кораблів через Керченську протоку Президент України Петро Порошенко спробував подзвонити до Владіміра Путіна. Але той категорично відмовився спілкуватися з главою нашої держави, заявивши, що це – «передвиборна агітація», в якій він «не хоче брати участі».

Роман УСТИМЧУК.

На фото Агенції EPA/UPG: кримські наймити Кремля доставляють українських моряків на судилище в т. зв. «Київський районний суд м. Сімферополя».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%