«Кулявлоб» на місці «Комсомольця»

«Кулявлоб» на місці «Комсомольця»

Потужного репутаційного удару зазнає екс-глава уряду, лідер провладного «Народного фронту» Арсеній Яценюк, який у неділю відвідав м. Луцьк. Невідомі модератори наочної агітації один із пропагандистських біл-бордів становили в м. Луцьку не просто на роздоріжжі вул. Рівненської і Дубнівської, а тем, де в радянські часи стояв популярний кінотеатр «Комсомолець».

 

Цей кінотеатр вважався неперевершеною пам’яткою минулого. Затишний хол, де праворуч від входу були білетні каси. І – великий кінозал із екраном на стіні, яка колись виходила на вул. Лєніна, а тепер – пр-т Волі… Саме за нею і встановили на рекламному носієві черговий пропагандистський плакат із зображенням відставного Арсенія Яценюка, який говорить про відродження вітчизняного кіно…

Отже, чи випадково опинився Арсеній Петрович на місці колишнього кінотеатру «Комсомолець», демонтованого вже в роки Незалежності і земельна ділянка під яким перейшла в приватні руки?

Арсеній Петрович народився 22 травня 1974 р. у м. Чернівці в родині історика і філолога. Оскільки на момент розпаду Союзу йому виповнилося 17 років, то цілком зрозуміло, що раніше він за віком уже кілька років поспіль мав бути в ЛКСМУ, навчаючись в спеціалізованій школі №9. Відтак, хоч і незначний, але комсомольський стаж за плечима в Арсенія Яценюка може бути присутнім…

Але на практиці він зовсім не демонструє героїчних подвигів комсомольців для кращого життя людей. В усякому випадку, Арсеній Яценюк – не Павка Корчагін, який ціною власного життя під час Громадянської війни будував вузькоколійку для того, щоб забезпечити дровами Київ, який замерзав. Бо саме при прем’єрстві Арсенія Яценюка й почали зростати драконівські тарифи на житлово-комунальні послуги, а субсидії не покривають шалених видатків «маленьких українців».

Тому, мабуть, не випадково Арсеній Яценюк ратує за кіно, пісню і мову саме на місці колишнього «Комсомольця»… Але на відміну від Павки Корчагіна, який пожертвував собою заради інших, Арсеній Яценюк, який на Євромайдані припускав, що йому може влучити куля в лоб, сам штурмувати Адміністрацію Президента Віктора Януковича не пішов (загинули прості люди), а плавно опинився в кріслі Прем’єр-міністра України.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: «Кулявлоб» на місці колишнього «Комсомольця», де показували кіно про Павку Корчагіна.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%