Об’єднуватися, щоб вирішити всі проблеми!

Об’єднуватися, щоб вирішити всі проблеми!

Для дитячого садка с. Новосілки Турійського р-ну від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» придбали розвиваючі меблі для діток. Проект був успішно реалізований за сприяння місцевої громади. Презентував  результати співпраці радник голови Волинської облради Ігоря Палиці, очільник фракції УКРОП у Волиньраді Вячеслав Рубльов.


В с. Новосілки в дитячому садочку, який розташовується в місцевій школі, навчається 60 дітей. Завідувач НаталіяІльчук розповідає: садочок тут дуже давно – установа орендує приміщення в школи вже 40 років.

«І меблі, які були закуплені в той час, не витримують жодної критики. Діти на них граються вже десятки років. Завдяки Фонду і підтримці громади, ми закупили розвиваючі меблі, які діти використовують під час гри і можуть себе уявляти в ролі перукарів, медиків, водіїв і кухарів, – тішиться завідувач дитсадком. – Дякуючи таким людям як Ігор Палиця, які небайдужі, його Фонду, які звертають увагу на простих людей, на сільських дітей, ми живемо. Мені дуже шкода, що ми не можемо дати нашим дітям такого розвитку, який є в містах. Але ми намагаємося з усіх сил дати нашим дітям найкраще».

Крім цього, прес-служба Волинського УКРОПу зазначає, що після успішної реалізації цього проекту, директорка та вихователі хочуть аби для їхнього дитсадка придбали ноутбук, бо комп’ютерної техніки в садочку взагалі немає. А мешканці села, які прийшли оцінити результати реалізованого проекту, просять Вячеслава Рубльова допомогти із облаштуванням освітлення та транспортним сполученням.

«Від села до дороги на Турійськ – 3,5 км, а до траси Ковель-Ягодин – 8,5. В таких умовах нам треба їхати в лікарню, в райцентр на ринок. Вже років з 10 в нас немає автобуса, яким можна дістатися в Ковель або в Турійськ», – розповідає місцева мешканка Ніна Поляк.

Та додає: в сусідньому селі Окунин, де проживає більше сотні людей, досі немає жодного освітлення. Вячеслав Рубльов переконує людей: усі проблеми можна вирішити, якщо робити це спільно.

«Щоб освітити Окунин, потрібно аби сільська рада написала лист-звернення до обласної ради з проханням про виділення коштів. З обласного бюджету надійдуть гроші на проведення освітлення, але ви тут, на місці, маєте знайти гроші на те, щоб освітлення провести, - розповідає Вячеслав Рубльов. – Що ж до транспортного сполучення, то цю проблему можна вирішити лише після приєднання вашого села до Луківської ОТГ. Голова громади може розглянути звернення щодо поновлення автобусного маршруту. На жаль, на рівні облдержадміністрації це питання не вирішується – чиновники не мають впливу на перевізників, і останні просто відмовляються брати участь в конкурсі на маршрут. Тому вашому селу потрібно якнайшвидше об’єднуватися, аби вирішити ваші проблеми».

Наш кор.

На фото: Вячеслав Рубльов спілкується з турійчанами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%