На Ратнівщині запрацював іклюзивно-ресурсний центр

На Ратнівщині запрацював іклюзивно-ресурсний центр

Учора, 10 грудня, на Волині запрацював 15-ий інклюзивно-ресурсний центр. Відповідний проект втілений в життя в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізує Благодійний Фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти та науки України.

Про це інформує прес-служба Волинської облдержадміністрації.

«За доброї волі людей, які при владі сьогодні в районі народилась ще одна комунальна установа. Вважаю, що влада дбає про майбутнє свого району. Те, що діти будуть мати право доступу до якісних послуг – це вже перемога. Щиро вірю, що цей заклад стане одним із тих, без яких Ратнівщина не уявлятиме свого завтрашнього дня», – зазначила заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна під час відкриття ІРЦ.

Натомість голова Ратнівської райдержадміністрації Андрій Харлампович подякував Президенту України Петру Порошенку за ініціативу створення інклюзивно-ресурсних центрів. А також керівництву і депутатському корпусу Ратнівської районної ради, які відгукнулися на відповідну ініціативу і виділили кошти для співфінансування.

Директор новоствореного закладу Олена Рудчик розповіла, що фахівці ІРЦ будуть забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку та всебічну допомогу батькам. Центр має освітні осередки, зокрема, для занять лікувальною фізкультурою, іграми, куточок логопеда та відпочинку.

Потому гості оглянули приміщення освітнього закладу з сучасними, затишними кімнати, новими меблями, спеціальним обладнанням та технікою. Все це покликано створити комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. А для діток провели перший майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки.

Слід додати, що на проведення капітального ремонту будівлі, де розміщено інклюзивно-ресурсний центр, з місцевого бюджету виділили 425 тис грн. Разом із тим, обладнання для кабінетів ІРЦ закуплено за рахунок коштів державної цільової субвенції в розмірі 185,6 тис. грн.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%