Угринів – у «Фаворі»!

Угринів – у «Фаворі»!

Частина громади Хресто-Воздвиженського храму Української православної церкви у с. Угринів Горохівського р-ну за підтримки митрополита УПЦ МП Онуфрія та Благодійного фонду «Фавор» на чолі з представницею «Опозиційного блоку» вирішила збудувати ще один храм.


Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з цього приводу 11 грудня повідомив:
«Як розповів настоятель православної громади села Угринів протоієрей Ростислав Сапожник кореспонденту «Спілки православних журналістів», представники фонду «Фавор» уже побували на Волині та погодили проект майбутнього будівництва, а саму ділянку допоміг придбати один із парафіян.

Нову церкву збираються зводити за проектом господарського приміщення, але всередині забезпечать всім необхідним для здійснення богослужінь.

За подібним проектом уже звели храм замість захопленого в селі Котюжини Збаразького району Тернопільської області, який цього року освятив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій».

Слід зазначити, що більша частини православної громади с. Угринів Горохівського р-ну у вересні 2014 р. постановила перейти під юрисдикцію УПЦ Київського патріархату, з чим не погодилися місцевий священик та інша частина прихожан.

І ось – рішення про будівництво нової церкви силами «Фавору». Що це за організація, можна прочитати на її офіційному сайті мовою оригіналу:

«Благотворительный фонд «Фавор» создан по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия в сентябре 2014 года. Священный Синод благословил фонд «Фавор», миссию фонда «Капля мира» и программу «40 храмов». 26 июля 2017 г. на территории Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры состоялось очередное заседание Священного Синода Украинской Православной Церкви, во время которого Благотворительный Фонд «Фавор» получил благословение на свою деятельность».

Фонд «Фавор» має 2 офіси. Один у м. Києві на вул. Кемеровській , а другий – у м. Рорбар, Швейцарія. Офіційно головою Правління виступає Олена Лафазан. Ця жінка восени 2014 р. брала участь у виборах до Верховної Ради України за списками «Опозиційного блоку».

Світлана КОМА.

На фото прес-служби УПЦ МП:  вказівник біля с. Угринів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%