«Волинь-Університет-ОДЮСШ» у квартеті лідерів

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» у квартеті лідерів

Дві перемоги над «Білозгар-Медуніверситетом» дозволили лучанкам відірватися від вінницької команди.

У силу певних причин ці матчі в рамках 6-го туру були перенесені на пізніший термін, тож стале формування квартету поточних лідерів відклалося до завершення звітних поєдинків. Адже тут якраз зустрічалися головні претенденти на четверте локальне місце. І гору, хоча й у напрочуд напружених протистояннях, взяли лучанки...

Як повідомляє прес-служба ФВУ, стартова партія першого матчу дуже вразила своїм сценарієм. Гості розпочали непогано, але раптом прогавили ривок від 2:3 до 2:8, а незабаром взагалі «попливли», не набравши після 9:13 жодного очка!

Здавалося, назрівав повний розгром, проте під час короткої перерви наставниці «Білозгар-Медуніверситету» Юлії Якушевій вдалося знайти для своїх підопічних чудодійні слова. І ті швидко повернули до поєдинку втрачену, було, інтригу. Діана Франкевич, Олена Расточило та Валерія Якушева справно віднаходили «дірки» у блоках суперниць, на совість відпрацьовували їхні партнерки. Плюс – у господарок майданчику розладилася якість прийому. Тож вінничанки спромоглися взяти два сети поспіль.

А далі – черговий провал в обороні гостей, і нещадне покарання за це від Людмили Осачук і компанії. Тому й на тай-брейк команди вирулили за незначної психологічної переваги підопічних Богуслава Галицького. І ті справді свого не втратили.

Наступний поєдинок також виявився багатим на ігрові «гойдалки». Зокрема, у стартовому сеті лучанки вели – 19:12 і 22:17, але далі програли сім розіграшів поспіль, а разом із тим – і партію. Натомість у четвертому сеті вигравали вже вінничанки – 16:10, однак незабаром рахунок став рівним – 17:17. А в кульмінаційний момент волинянки знову почувалися трохи впевненіше. Тож, у принципі, справедливо записали собі до активу другу перемогу.

Таким чином, у турнірній таблиці «Волинь-Університет-ОДЮСШ» відірвалася від «Білозгар-Медуніверситету» саме на відстань цих двох перемог і закріпилася на четвертій локальній сходинці.

Залишається додати, в останньому передноворічному турі 18-19 грудня у центрі уваги однозначно опиниться дуель «Новатор» – «Волинь-Університет-ОДЮСШ». В разі двох перемог, лучанки зможуть піднятися вже на третю позицію...

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» – «БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ»

3:2 (25:9, 23:25, 22:25, 25:12, 15:12)

3:1 (23:25, 25:21, 25:13, 25:23) 

Наш кор.

Фото Петра КРИВОШЕЯ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%