Псевдо-ремонт «нової поліції»

Псевдо-ремонт «нової поліції»

Управління внутрішньої безпеки Національної поліції України 12 грудня проводить обшуки у Волинському ГУ НП за підозрою у причетності посадових осіб до розкрадання бюджетних коштів, пов'язаних з нарахуванням заробітної плати, соціальних та інших виплат працівниками відомства.


Про це «Під прицілом» стало відомо з власних джерел.

«Дійсно, сьогодні проводились слідчі дії, до яких, зауважу, були також залучені і співробітники Головного управління Національної поліції у Волинській області, а саме слідчі ГУ НП», – зазначив керівник сектора комунікацій Волинської поліції Віктор Гомоль у коментарі «Під прицілом».

Обшуки в Головному управлінні Національної поліції Волинської області, котре з весни 2014 р. очолює генерал поліції третього рангу Петро Шпига, відбулись в рамках провадження щодо розтрати коштів транспортним управлінням. Слідчі підозрюють, що кошти, виділені на ремонт автомобілів, проводили через липові фірми, а роботи не виконували, повідомляє ІА «Волинські новини» з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

За версією слідства, працівники транспортного відділу, відділу забезпечення апарату у змові з колегами привласнювали кошти, виділені на ремонт поліцейських автомобілів та їх сервісне обслуговування. Зокрема, йдеться і про нові «Isuzu D-max». Гроші, виділені на заміну покришок, масла, сервісне обслуговування та ремонт списували, а роботи проводили в не повному обсязі, або ж не проводили взагалі.

Попередня сума коштів, яка «пройшла» через схему, за інформацією джерела – близько 5 млн грн. Є версія, що «фірми», які «ремонтували» патрульні машини, були зареєстровані на підставних осіб, а виручені кошти привласнювало високопоставлене начальство.

Наш кор.

На фото Оксани БУБЕНЩИКОВОЇ (архів «Волинської газети»): представлення нової патрульної поліції в м. луцьку за участі високопоставлених чиновників зі столиці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%