Наполеглива порада Президента…

Наполеглива порада Президента…

Петро Порошенко через 2 тижні заслухає звіт міністра інфраструктури Володимира Омеляна і гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, як виконане його доручення не закривати поштові відділення та не звільняти листонош…


Президент Петро Порошенко 12 грудня заявив, що «наполегливо радить» керівництву «Укрпошти» переглянути власну позицію  щодо закриття відділень у сільській місцевості та звільнення листонош.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками «Укрпошти» та міністром інфраструктури Володимиром Омеляном у середу:

«Я вам наполегливо раджу переглянути власну позицію і дуже раджу, щоб порада Президента була почута!».

Крім цього, в соцмережах розповсюджується і така заява глави держави, спрямована на захист людей похилого віку:

«У жовтні я поставив завдання гендиректору «Укрпошти» – не допустити збільшення тарифів на доставку пенсій. Це не має вплинути на пенсійне забезпечення найвразливіших верств населення і має бути підписана Угода «Укрпошти» з Пенсійним фондом щодо гарантування доставки пенсій.

За його словами, він ініціював внесення до держбюджету 500 мільйонів гривень, які би компенсували збитки "Укрпошти" для доставки пенсій.

«Також наказую припинити звільнення листонош. На сьогоднішній день ці 500 млн грн дозволять забезпечити і відповідне підвищення заробітної платні, і захистити листонош», –заявив Президент Порошенко.

Крім цього, «Українська правда» деталізувала:

«Петро Порошенко наказав міністру інфраструктури Володимиру Омеляну проконтролювати питання з доставкою пенсій, збереженням відділень пошти та забезпеченням зарплат листонош. Президент додав, що вже за два тижні хоче побачити відповідні пропозиції щодо цього питання».

Слід зазначити, що гостро критикує політику гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського щодо постійного зростання тарифів на друковану передплатну періодику, закриття відділень та звільнення листонош і Національна спілка журналістів України, котра недавно звернулася  до Президента Петра Порошенка з закликом узагалі звільнити з посади цього чиновника.

Наш кор.

На фото прес-служби Президента України: перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, Петро Порошенко, Володимир Омелян та Ігор Смілянський.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%