Наймит Кремля – засуджений!

Наймит Кремля – засуджений!

За матеріалами СБ України мешканця м. Луцька заочно засуджено до 6 років позбавлення волі за розповсюдження антиукраїнських матеріалів в Інтернеті.


У межах розпочатого кримінального провадження слідчі  СБУ встановили, що з початком російської агресії зловмисник регулярно розміщував у соціальних мережах антиукраїнську інформацію та відеоматеріали. За висновком експерта, вони містили публічні заклики до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та захоплення державної влади, зміни меж території та кордону України, а також заклики до розв’язання воєнного конфлікту.

«У березні 2018 р. судом винесена ухвала про здійснення спеціального досудового розслідування, оскільки обвинувачений переховується від органів слідства у Російській Федерації для ухилення від кримінальної відповідальності. Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 295 та ч. 1 ст. 436 Кримінального кодексу України  та призначив йому покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін», – повідомляє прес-служба Управління СБ України у Волинській області.

На жаль, прізвище новітнього яничара Кремля не повідомляється. Але як тільки він потрапить у поле зору українських правоохоронців, одразу потрапить за ґрати.

Ця історія – добра наука тим, хто прагне лити воду брехні на кривавий млин ворожої пропаганди.

Наш кор.

На фото «Есперсо»: боти бувають не лише роботами…

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%