Чому зупинився потяг «Ковель-Київ»?

Чому зупинився потяг «Ковель-Київ»?

Банальне дерево, яке залізничники вчасно не спиляли біля колії, стало причиною зупинки кількох пасажирських потягів, у тому числі й того, що їхав вранці 13 грудня із м. Ковель у м. Київ.


«Через падіння дерева на Київщині, внаслідок чого було обірвано залізничну контактну мережу, у дорозі затримується низка пасажирських поїздів. Випадок стався о 05:12 на 51-му кілометрі перегону Клавдієво – Бородянка», – зазначається в повідомленні «Укрзалізниці».

«О 07:12 залізничники відновили напругу по парній колії дільниці та розпочали пропуск поїздів, розповіли в «Укрзалізниці». У дорозі затримувалися деякі приміські поїзди та поїзди далекого сполучення, зокрема:  №98 Ковель – Київ, № 705 Київ – Перемишль, №92 Львів – Київ. У компанії закликають пасажирів бути уважними та слухати оголошення на вокзалах», – сповістило «Радіо «Свобода».

Чи компенсували пасажирам, які через падіння дерева вчасно не дісталися до столиці (у столицю потяг із Києва мав прибути о 5 год. 58 хв.), залізничники не кажуть.

Крім того, намагаючись зекономити, залізничне відомство почало масово закривати залізничні станції, зокрема, на сусідній Рівненщині. Про «пущених під ніж» волинські станції наразі інформації немає.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби «Укрзалізниці»: цей потяг нарешті прибув на станцію.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%