Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

На Волині обговорювали проблеми захисту прав людини

Працівники юстиції Волині Микола Герасимик та Зоряна Лукашук взяли участь у роботі науково-практичного семінару: «Проблеми правового статусу особи в Україні», який проходив на базі Луцького інституту розвитку людини університету «Україна».

З науковим повідомленням «Роль Міністерства юстиції та його територіальних органів у захисті прав людини» виступив заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик.

– З приємністю юстиція Волині відгукнулася на запрошення керівництва Вашого вузу взяти участь у роботі цього наукового форуму, – зазначив Микола Іванович. – Нам також важливо, що наша співпраця, яка закріплена підписаним нещодавно Меморандумом, поглиблюється, в тому числі і через участь у цьому семінарі. Ним ми відкриваємо на Волині Всеукраїнський тиждень права, який проводиться задля просвіти у сфері прав людини, підвищення обізнаності громадян та реалізації ними своїх прав. Завданням Тижня права вбачаємо у тому, щоб привернути максимальну увагу органів державної влади та суспільства до тих правових проблем, які виникають у цій делікатній сфері – захисті прав людини.

Доповідач зупинився на ролі Міністерства юстиції та його територіальних органів у захисті прав людини та пріоритетних напрямках роботи у цій сфері – захисті прав дітей, через стягнення на користь їх заборгованості зі сплати аліментів, реалізації прав громадян на своєчасне отримання заробітної плати, захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних органів, домашнього насильства, ролі проекту «Я МАЮ ПРАВО!», та інших напрямах роботи.

Нагадаємо, що захід організовано у рамках проведення Всеукраїнського тижня права і він приурочений 70-ій річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%