Круглий стіл

Круглий стіл

Науковців юридичного факультету СНУ ім. Лесі Українки нагородили відзнаками юстиції Волині

Очільник юстиції Волині Антон Кустик разом із головним спеціалістом із зв’язків з громадськістю Богданою Довгополовою-Савотюк та головним держвиконавцем Першого відділу ДВС міста Луцьк Лілією Радчук взяли участь у круглому столі. На ньому йшлося про загальні проблеми захисту прав людини в Україні.

Працівники юстиції обговорили з присутніми українські та міжнародні стандарти правового захисту громадян. Антон Кустик розповів, як відбувається надання допомоги органами юстиції у сфері захисту прав людини, а також про вітчизняні реалії у цій галузі. Гості заходу – нотаріуси, адвокати, студенти-правники – активно долучилися до обговорення теми, розповідали про випадки з життя. А працівники юстиції Волині поділилися власним досвідом та багаторічними напрацюваннями у даній проблематиці.

Захід завершився у приємній атмосфері святкових урочистостей, адже начальник управління Антон Кустик за плідну співпрацю у проведенні правоосвітніх заходів та активний вклад у поширенні правової тематики серед майбутніх правників, формування у молоді поваги до права, закону та справедливості, і з нагоди 25-річчя відкриття юридичного факультету на базі СНУ ім. Лесі Українки нагородив відзнаками юстиції Волині декана юридичного факультету О. В. Лабу, заступника декана юридичного факультету А. М. Демчука, завідувача кафедри кримінального права і процесу Ю. О. Фідрю та доцента кафедри кримінального права і процесу З. В. Журавську.

Богдана ХОМА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%