Правда одним реченням 13.12.2018

Правда одним реченням 13.12.2018

…З нагоди Дня місцевого самоврядування Президент України Петро Порошенко «За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм відзначив депутата облради, голову Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака та  Боровненського сільського голову Михайла Оліферчука з Камінь-Каширського р-ну. орденом «За заслуги» ІІІ ст., Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк із Луцького р-ну отримав орден Данила Галицького.
…Оскільки в сусідній Польщі вважають, що їхнім співвітчизникам на Сході живеться сутужно, то з ініціативи сенатора Станіслава Гогача в Люблінському воєводстві зібрано та відправлено в Україну і Білорусь понад 1110 пакунків із предметами першої необхідності «для убогих поляків».
…Один із нових сайтів області для збільшення популярності запровадив технологію, коли пошукова система автоматично скеровує користувачів Інтернету саме на цей ресурс, які б новини з Волині люди не шукали.
…Потенційний кандидат у Президенти України від УКРОПу Олександр Шевченко закликав діючого главу державу обміняти захоплених росіянами в Азовському морі українських моряків на… кума Владіміра Путіна – Віктора Медведчука.
…Загальний обсяг фінансового ресурсу м. Ковеля на 2019 р. становитиме понад 779 млн грн, а потратять їх під керівництвом мера Олега Кіндера на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я та комунальну сферу.
…Народжуваність у м. Нововолинську падає: якщо торік видали 430 свідоцтв про народження, то за 11 місяців 2018 р. – 374.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%