Нестандартні ідеї швидкого прибирання

Нестандартні ідеї швидкого прибирання

Метод «КонМарі»

Цей метод став неймовірно популярний завдяки книзі «Магічне прибирання» японського консультанта по наведенню порядку Марі Кондо. Вона вважає, що кожна річ у хаті несе в собі певну енергію: позитивну чи негативну. Тому головне завдання – залишити тільки ті речі, які викликають приємні емоції і радість. Якщо річ асоціюється з чимось негативним, то просто подякуйте їй за те, що вона була, і викиньте. 
Марі радить розділити речі за категоріями: одяг, книги, посуд та інші. Під час прибирання речі з однієї категорії слід зібрати і відсіяти те, що не потрібно.
Ще одна рекомендація Марі Кондо – зберігати речі у вертикальному порядку. Достатньо складати їх в акуратні прямокутники і розподіляти рядами у вертикальному положенні – таким чином заглядаючи в шафу, ви відразу знайдете те, що потрібно.

Метод Лео Бабаути

Творець блогу про продуктивність і мінімалізмі Лео Бабаута радить прибирати за собою на ходу: поїли – відразу мийте тарілку, побачили пил на підлозі – підметіть. При такому підході прибирання стане щоденним непомітним заняттям, яке забиратиме кілька хвилин.
Ще одна рекомендація Лео – прибиратися не відразу по всій кімнаті, а в зоні, яку можна обхопити руками. Так можна рухатися від точки до точки, витрачаючи на кожну всього по декілька хвилин.
При розборі речей Лео пропонує розкласти їх на три категорії: «точно залишити», «викинути», «можливо, залишити». Речі в стопці «можливо, залишити» слід прибрати в ящик на півроку – якщо протягом цього часу ви ними не скористалися, то сміливо відправляйте їх у сміття.

Метод «Анонімні ледарки»

Автором цього методу є американська бізнес-леді Сандра Фелтон. Основний принцип – знайти своє місце для кожної речі і завжди повертати її саме туди, причому відразу ж після того, як ти їй скористався.

Метод «Флайледі»

Цю систему придумала американка Марла Сіллі, яка вважає, що від прибирання теж треба отримувати задоволення. Її головний принцип – забути про генеральне прибирання по вихідних і приділяти наведенню чистоти в будинку по 15 хвилин щодня. Щоб усе встигати, Марла радить перед початком прибирання ставити таймер і закінчувати його рівно в той момент, коли він дасть сигнал.
Один раз в тиждень виділяйте собі годинну на прибирання в будинку, щоб пропилососити, помити підлоги, витерти пил – цей принцип Марла Сіллі назвала «Годину благословення дому».

Фото з сайта wworld.com.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%