Одна людина вже померла!

Одна людина вже померла!

Захворюваність на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію в Україні перевищила епідемічний поріг. І «Peugeot» для сімейних лікарів Волині виявилися поганими…


Про ріст захворюваності йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я України, котре наводять колеги з «Української правди».  

«За минулий тиждень показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідеміологічний поріг – захворіли понад 203 тисяч людей», – заявили в МОЗ.

Вказується, що показник захворюваності на грип з 3 до 9 грудня становив 528,2 на 100 тис. населення, що на 1,8% більше епідемічного порогу в Україні.

Епідемічні пороги перевищені в Харківській (23%), Житомирській, Сумській та Київській областях (12%), а також у Донецькій (1,1%).

Щодо Волині, то інформації про стан справ у нас немає. Але відомо, що 13 грудня на розширеному засіданні колегії облуправління охорони здоров’я голова облдержадміністрації Олександр Савченко різко висловився щодо недостатніх темпів реформування медицини, особливо в сільській місцевості, де людям проблематично отримати оперативну та якісну допомогу. Мало того, Олександр Савченко прокоментував розміщену інформацію про придбання 23 автомобілі «Peugeot» для сімейних лікарів.

«…Жодного хорошого слова: ціни завищені, машини погані і таке інше… Я не маю стосунку до ваших закупівель», – обурився він.

Тому Олександр Савченко зобов’язав начальника облуправління охорони здоров’я Ігоря Ващенюка провести прес-конференцію і пояснити громаді ситуацію.

Наш кор.

На фото прес-служби МОЗ: динаміка захворюваності на ГРВІ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%