Володимир Новосад: підтверджений вотум довіри!

Володимир Новосад: підтверджений вотум довіри!

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 13 грудня ц. р. депутати розглянули кадрове питання щодо директора обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимира Новосада.


Це пов'язано з тим, що 1 січня 2019 р. у нього завершується   термін  дії контракту.

Комісія, котру очолює Петро Савчук, рекомендувала  відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності вирішити питання проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру.

«Крім того, рекомендовано голові обласної ради Ігореві Палиці  призначити Володимира Новосада виконувачем обов’язків директора Центру на період проведення конкурсу. В ході розгляду питання звучала пропозиція депутата Віталія Кварцяного про те, щоб продовжити контракт з Володимиром Новосадом на 5 років», – зазначає відділ інформаційного забезпечення діяльності облради.

Слід наголосити, що Володимир Новосад належить до плеяди найуспішніших організаторів галузі спортивно-масових заходів Волині.

Наш кор.

На фото В’ячеслава БЄЛОВА: Володимир Новосад, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк і дружина голови облдержадміністрації Бориса Клімчука – Світлана Клімчук – під час проведення Міжнародного турніру з міні-футболу серед журналістів України, Білорусі і Литви «Кубок Бориса Клімчука-2017».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%