Кого фінансуватиме Ігор Коломойський?

Кого фінансуватиме Ігор Коломойський? Журналіст і політтехнолог Дмитро Гордон ввечері 13 грудня ц. р. у студії «Телеканалу 112» зізнався, що за кордоном зустрічався з опальним олігархом Ігорем Коломойським та анонсував сенсаційне інтерв’ю з Ігорем Валерійовичем.


Дмитро Гордон, зберігаючи інтригу, лише зауважив, що, мовляв, Ігор Коломойський підтримуватиме на майбутніх президентських виборах або Юлію Тимошенко, або Володимира Зеленського, або Анатолія Гриценка, або когось іншого, але тільки не Петра Порошенка. Але от грошей, мовляв, в Ігоря Коломойського немає: вони заблоковані чинною владою.

Крім цього, у «Блоці Петра Порошенка «Солідарність» ввечері 13 грудня ц. р. розповсюдили офіційну заяву щодо іншого телеефіру, діяльність якого пов’язують із Ігорем Коломойським.

«У президентській партії зазначили, що телеканал «1+1» скасував лідеру фракції БПП «Солідарність» Артуру Герасимову запрошення взяти участь у програмі «Право на владу», яка була анонсована на четвер, 13 грудня, за участі Юлії Тимошенко.

«Також було відмовлено в участі й іншим представникам нашої політичної сили та команди Президента, які могли би прийти на програму замість лідера фракції», – обурились у БПП.

У прес-службі партії додали, що представники політсили мали намір задати Юлії Тимошенко «гострі питання щодо фактів корупції і зловживання владою, які мали місце протягом кількох десятиліть її тривалої політичної кар’єри», – деталізували колеги з «Української правди».

Отже, інтрига зберігається.

До офіційного висунення кандидатів у Президента України, заплановані на 31 березня 2019 р., залишилися лічені тижні.

Світлана КОМА.

На фото: скрін-шот афіші програми «Право на владу».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%