У Луцьку вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У Луцьку вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулось покладання квітів до пам’ятника «Ліквідаторам аварії на ЧАЕС та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 26 квітня 1986 року» на Меморіалі Вічної слави у Луцьку.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

До заходу долучились радник міського голови Ігор Поліщук, представники виконавчих органів міської ради, представники обласної влади, Волинського обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» та небайдужі лучани.

«Хто були ці люди? Звідки черпали енергію, пішовши на цю самопожертву? Це були сини і доньки тих, хто під час Другої світової війни боровся за нашу незалежність. Це були побратими воїнів-афганців, котрі виконували свій інтернаціональний обов’язок. Сьогодні - це батьки новітніх героїв України, які захищають країну на сході. Безумовно, серед них були не лише українці, а й росіяни та білоруси, котрі боролися із значно більш цинічним, невидимим та нечутним ворогом - радіацією. На жаль, вона вбивала, і продовжує сьогодні забирати життя героям», - звернувся із вступним словом Володимир Кец, голова Волинського обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль».

«Я вважаю, що нашим обов’язком є як вшановувати пам’ять тих, хто загинув внаслідок аварії на ЧАЕС, так і пам’ятати про живих ліквідаторів. Цього року Луцька міська рада вручила ключі від двокімнатної квартири у новобудові Федору Рузаку, одному із ліквідаторів ЧАЕС», - розповів Ігор Поліщук.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%