Презентації

Презентації

«Чому мороз шибки розмальовує?» Про це знає казкарка Ірина Шабала

В гарний зимовий день у затишній бібліотеці-філії 10 зібрались діти та дорослі на презентацію дитячої книги Ірини Шабали «Чому мороз шибки розмальовує» Авторка вже друкувала свої чудові прозові  казки для дітей у альманасі «Танго безмежжя», а тепер видала дитячу книгу і люб’язно зустрілась із маленькими своїми читачами. У Ірини є неабияке знання дитячої психології та вміння «перевтілюватись» у своїх героїв, адже деякий час працювала у дитячому садку.  

А ще всім цікаво було зустрітись з ілюстратором цієї книги Богданою Чугай, дочкою відомого волинського художника Руслана Чугая. Богдана навчається у Луцькому НТУ на 5 курсі  факультету дизайну. Художниця зізналась, що ще в дитинстві мріяла проілюструвати книжку і мрія здійснилась.

В роботі вона використала свою авторську техніку, підібрала яскраві кольори, зобразила образи, які несуть в собі позитив. Зізналася, що найбільш цікаво було малювати дівчинку Сніжану, яка «дуже сніжок всім нагадувала», а обкладинку художниця створила на основі головних героїв, які заглядають крізь шибку у казку.

Справжнім подарунком для автора книги та всіх присутніх стала театралізована постановка  казки  учнями  4-а класу загальноосвітнього закладу №7, вчитель Боярчук Надія Миколаївна. Майже усі учні класу взяли участь у цій музичній постановці.  Діти зуміли передати зміст казки і створили атмосферу казковості і позитиву. У казці , даруючи любов всьому світу , маленька дівчинка розбудила творчий талант у вередливого дідуся Мороза, який перестав морозити все навколо та почав шибки розмальовувати.

Авторка подарувала читачам бібліотеки свої книги з автографом, а усі присутні навзаєм бажали їй нових книг.

Надія ЧМІЛЬ,

завідувач Луцької бібліотеки-філії 10.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%