Конкурси

Конкурси

Кращий студент луцького Педагогічного коледжу

13 грудня 2018 року відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент Луцького педагогічного коледжу», який проводиться уже вдруге в навчальному закладі з метою створення стимулів для самореалізації студентської молоді.  

У конкурсі змагалися представники усіх академічних груп 4-х курсів, яким слід було презентувати себе спочатку в вибіркових етапах: під час співбесіди на професійну проблематику, у конкурсі плакатів «Студент. Педагог. Громадянин» та написанні твору-роздуму на філософську тему. Фінальний етап проводився у вигляді публічної змагальної програми, яка складалася з низки цікавих і нестандартних завдань, зокрема: «Візитна картка», «Педагогічні заморочки», «Коронний номер», «Я – фахівець своєї справи».

Фіналістами конкурсу стали кращі з кращих, студенти, які є гордістю коледжу і прославляють Альма-матер досягненнями в науці, мистецтві, спорті, громадській роботі. Почесне звання у фінальному етапі виборювали студенти відділення «Початкове навчання» Марія Гузьо (4-А), Марія Поліщук (4-Б), Артур Шнетінберт (4-Д), Яна Ярощук (4-Г), а також відділень «Музичне виховання» та «Фізичне виховання» – Вікторія Ванюрська (41 муз.), Роман Максимюк (4-фіз.).

Визначало переможця компетентне і справедливе журі, до складу якого ввійшли викладачі коледжу: Ірина Ковальчук (кандидат філософських наук, доцент, завідувач навчально-методичного кабінету Луцького педагогічного коледжу), Наталія Іванова (доктор філософських наук, доцент, завідувач відділення «Дошкільне виховання»), Людмила Шуст (кандидат філологічних наук, викладач кафедри словесних дисциплін), Віталій Сніжко (голова громадської організації «Студентська рада Волині»), Каріна Левчук (представник студентського самоврядування Луцького педагогічного коледжу).

За результатами конкурсу переможницею стала Марія Гузьо, якій вручили відзнаку «Кращий студент Луцького педагогічного коледжу». Друге місце виборов Роман Максимюк, який отримав і приз глядацьких симпатій. Третє місце поділили Марія Поліщук та Вікторія Ванюрська.

Директор коледжу Петро Бойчук вручив кожному фіналісту сертифікати на 1000 грн, а переможниці – іменний сертифікат на суму 1500 грн. Цінні подарунки отримали усі конкурсанти й від Спортивного клубу «Олімп».

Вітаємо учасників конкурсу та його переможців. Упевнені, у кожного з Вас – велике майбутнє. Попереду п’єдестали нових перемог.

Тетяна ДОВГОПОЛМК,

студентка Луцького педагогічного коледжу.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%